wtorek, 16 kwietnia 2013
SERIAL KILLER - prolog
SERIAL KILLER
PROLOG
Chciałabym móc
Znaleźć dziś wieczorem swoją prawdziwą miłość.
Myślisz, że to
Mógłbyś być ty?
Jeśli pomodlę się naprawdę mocno,
Wdam się w udawaną bójkę w barze,
W czasie, gdy idę wzdłuż
Alei.
Jeśli położę się cichutko,
Wiem, że to co robię nie jest właściwe.
Nie potrafię przestać
Robić tego, co kocham.
Więc zamorduję miłość w nocy,
Patrząc, jak upadają, jeden za drugim walczą...
Myślisz, że
Też mnie pokochasz, och, och?
Kochanie, jestem socjopatką,
Słodkim seryjnym mordercą.
Na wojennej ścieżce.
Bo kocham cię
Trochę za mocno.
Kocham cię
Trochę za mocno.
Możesz mnie zobaczyć
Pijącą wiśniową colę,
Słodki seryjny morderca.
Zostawiłam liścik miłosny,
W którym napisałam, że wiesz, że kocham
Ten dreszczyk emocji, który powoduje gonitwa.
Wiesz, że kocham
Ten dreszczyk emocji, który powoduje gonitwa.
Posyłasz mnie prosto do nieba....
______________________________________________
______________________________________________
Elo, elo! XD
Jestem Ola, mam 14 lat i to mój 1 blog (który gdzieś publikuję)
narazie prolog, który jest tłumczeniem piosenki Serial killer - Lana Del Rey ♥
ZAPRASZAM NA MOJEGO ASKA
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

kul story cnie!
OdpowiedzUsuńAż mnie ciekawi co bd dalej :D
OdpowiedzUsuńjuż to gdzieś czytałam hahaha :D
OdpowiedzUsuńBo to tłumaczenie piosenki Lany Del rey- serial killer :D może dlatego..............
Usuń